NL DE INT EN FR PL

Podpórka Tacx do roweru BerkelBike

Podpórka Tacx do roweru BerkelBike umożliwi Państwu trening w domu bez konieczności martwienia się o warunki pogodowe.  Dzięki Tacx, Państwa rower BerkelBike Pro lub Connect  stanie się nowoczesnym rowerem do wykorzystania w zaciszu domowym, jako wersja Home System. Jest on szczególnie zalecany profesjonalnym rowerzystom jak i tym, którzy wykorzystują rower do celów rekreacyjnych. To proste! Wszystko co musicie Państwo zrobić, to umieścić przednie koło w podpórce Tacx; w systemie Flow VR lub systemie Speedbraker.

 

Flow VR

Podpórka Tacx  system Flow VR  to wirtualny świat jazdy rowerem. Rower podłączony jest do komputera, a specjalne oprogramowanie otwiera przed Państwem świat przygód; można wziąć udział w wyścigu Tour de France lub tworzyć sobie swoją własną trasę wyścigu w wirtualnym świecie. Jeśli pojedziecie Państwo pod górkę, poczujecie większy opór, niż jadąc z górki. Z systemem i-Magic wyzwania z realnego świata możecie Państwo przenieść  do domu!

 

Dodatkowo, system i-Magic pozwala na zachowanie poprzedniego statusu jazdy, aby kolejnym razem móc  pobić swój poprzedni  rekord. Istnieje również możliwość ścigania się  z innymi  osobami przez internet!  Jest to chyba najprzyjemniejszy sposób trenowania z BerkelBike.

 

  Tacx 16 inch handicapped

 

 

 

 

 

 Tacx 16 inch Speedbraker handbike  

Speedbraker

Podpórka Tacx system Speedbraker to proste urządzenie, które umożliwi trening w domu.  Bez kabli, czy przewodów.  Siłą systemu Speedbraker jest jego prostota, dlatego też jest tak popularny. Wszystko co należy zrobić, to umieścić przednie koło BerkelBike w urządzeniu i ruszaj w drogę! Ćwicząc z systemem Speedbraker ma się wrażnie, że jedzie się po prostej, asfaltowej powierzchni. Nawet, jeśli nie jesteś zawodowcem, ten system pozwoli Ci na osiagnięcie celu.

 

 

Również dla roweru napędzanego siłą mięśni rąk.

 

 

Oba systemy Tacx pasują do różych rozmiarów kół rowerów ręcznych jak i rowerów leżących.

 

Zobacz naszą broszurę: Tacx brochure (pdf).