NL DE INT EN FR PL

Modele roweru BerkelBike

Posiadamy trzy podstawowe modele roweru BerkelBike. Dla osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym wszystkie modele BerkelBike mogą zostać wyposażone w system "FES", który reaktywuje sparaliżowane mięśnie nóg. System "FES" sprawi, że  Państwa nogi znów będą aktywne.

 

Berkelbike Connect i BerkelBike Pro przeznaczone są zarówno do użytku w domu jak i na ulicy.

BerkelBike Home jest wyłącznie do użytku domowego.

Wszystkie 3 modele można podłączyć do swojego komputera, aby skorzystać z wirtualnego programu treningowego Flow VR lub za pomocą specjalnej podpórki pod przednie koło systemu Speedbraker, ciesząc się treningami w domu.

 

 

 

BerkelBike Connect

Ten rodzaj BerkelBika przymocowuje się łatwo do własnego wózka inwalidzkiego. Dlatego też nie trzeba zmieniać wózka na inny aby rozpocząć aktywność fizyczną. Rower posiada 8 biegów.

 

 

 

BerkelBike Pro

BerkelBike Pro jest rewolucyjnym trójkołowym wynalazkiem. Posiada szeroki rozstaw kół, co maksymalizuje stabilność roweru wpływając tym samym na bezpieczeństwo jazdy. BerkelBike Pro posiada 8 biegów oraz możliwość regulacji oparcia i siedzenia.

Model ten cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród osób bardzo aktywnych, lubiących sport, jak i chętnie zamawiany przez ośrodki rehabilitacyjne.

 

 

BerkelBike Home

BerkelBike Home jest rowerem treningowym dla osób z uszkodzonymi funkcjami neurologicznymi rąk i dlatego też posiada specjalnie zaprojektowane uchwyty podtrzymujące dłonie.

Istnieje możliwość dołączenia modelu Home do własnego wózka inwalidzkiego.

Rower posiada 7 biegów.